Відповідно до статті 9, п1 статті 13 Закону України «Про освіту» та Положення про індивідуальну форму здобуття середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України п.1 розділу ІV №8 від 12 січня 2016 року у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019р. №955, з метою забезпечення доступності здобуття освіти дітей, що проживають у сільській місцевості з малою наповнюваністю класів (менше 5 осіб) в 2019/2020н.р. організовано індивідуальне навчання (Педагогічний патронаж) для 11 учнів Ровівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.
Стаття 12. Формування класів (груп) у закладах загальної середньої освіти https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20/conv#n176
Порядок утворення та умови функціонування спеціальних класів затверджуються центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.
2. Кількість учнів у класі (наповнюваність класу) державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:
24 учнів, які здобувають початкову освіту;
30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.
У разі якщо кількість учнів не дозволяє утворити клас, учні можуть продовжити навчання в цьому закладі освіти за однією з інших (крім очної) форм здобуття повної загальної середньої освіти або в іншому закладі освіти із забезпеченням територіальної доступності. Зменшення кількості учнів у класі протягом навчального року не є підставою для припинення функціонування цього класу до закінчення навчального року.
5. Початкова школа може забезпечувати здобуття початкової освіти дітьми (незалежно від їх кількості) одного або різного віку, які можуть навчатися в одному з’єднаному класі (класі-комплекті) або в різних класах. Освітній процес у такій школі може організовуватися одним чи кількома вчителями або в будь-якій іншій формі, яка є найбільш зручною та доцільною для забезпечення здобуття дітьми початкової освіти відповідно до державного стандарту початкової освіти.
Гранична наповнюваність таких класів-комплектів становить не менше п’яти та не більше дванадцяти осіб.
Положення про з’єднаний клас (клас-комплект) початкової школи затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.